Zrób z nami pierwszy krok
na ścieżce Twojej kariery

Jesteś zainteresowany?

Sprawdź, kogo szukamy

Szukamy ambitnych osób u progu swojej kariery zawodowej, zainteresowanych zdobywaniem nowych umiejętności i rozwojem. Podczas rekrutacji bazowe są umiejętności związane bezpośrednio ze stanowiskiem pracy. Pamiętaj, że szukamy także osób otwartych, komunikatywnych i łatwo odnajdujących się w pracy zespołowej. W wielu działach doceniamy zainteresowanie nowymi technologiami i narzędziami pracy. W zamian zmierzysz się z wyzwaniami pracy w nowoczesnym biznesie, zdobywając praktyczne doświadczenie. Praktyka i staż może być pierwszym krokiem, który sprawi, że zostaniesz z nami na dłużej.

Wybierz dział dla siebie

Liczba pracowników Cinkciarz.pl rośnie z roku na rok. Aktualnie zatrudniamy niemal 300 osób. Istotną część naszego zespołu stanowią osoby, które przygodę z nami zaczęły jeszcze w okresie studiów. Nasz program praktyk ma już kilkuletnią tradycję i cieszy się dużym zainteresowaniem, także wśród osób, które do rekrutacji podchodzą kolejny raz... a my cenimy ducha walki.

Rozpocznij płatne praktyki już teraz

Co z nami zyskasz?

Zatrudniamy wyjątkowych ludzi, dlatego szukamy niestandardowych rozwiązań w podejściu do ich potrzeb. Dbamy o inspirującą atmosferę i możliwość zbudowania własnej ścieżki kariery zawodowej. Inwestujemy w rozwój, wspieramy aktywność zawodową i sportową oraz znajdujemy mnóstwo okazji do wspólnej zabawy.

Innowacyjne projekty
Nowoczesne technologie
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Udział w eventach branżowych i konferencjach
Bezpieczeństwo zatrudnienia
Elastyczne godziny pracy
Bezpłatna nauka języka angielskiego
Wsparcie przy relokacji
Firmowa biblioteka
Koszykówka, piłka nożna, bowling
Bilety na wydarzenia sportowe
Imprezy integracyjne
PlayZone
GrillZone
NapRoom
KidsZone - strefa rozrywki dla dzieci
Świeże owoce
Praktyczne firmowe gadżety
Wsparcie lokalnego środowiska IT

Praktyki to dopiero początek!

Traktujemy program praktyk i stażów jako inkubator talentów dla naszej firmy. Nawet jeśli na Twoim kierunku wystarczy odbyć miesięczną praktykę, my zaoferujemy Ci trzymiesięczną wakacyjną umowę. Staż będzie miał formę zbliżoną do pracy na pełen etat. W naszym przekonaniu jest to minimalny okres, który pozwoli Ci zetknąć się z szerszym zakresem zadań i umożliwi Ci wykonanie wraz z zespołem całego lub dużej części projektu. Dodatkowo da Ci to możliwość przygotowania się do podjęcia u nas pracy z początkiem nowego roku akademickiego. Po Twoim powrocie do szkoły czy na uczelnię chcielibyśmy, abyś mógł pracować z nami co najmniej 20 godzin w każdym tygodniu. Zależy nam przede wszystkim na osobach, które będą chciały pracować z nami po praktykach.

Oferty pracy

80% praktykantów zostaje z nami

Natalia Natalia Konsultant ds. obsługi klienta z nami od grudnia 2017
Michał Michał Praktykant z nami od listopada 2018
Maciej Maciej Młodszy Programista z nami od lipca 2018
Tomasz Tomasz Młodszy Inżynier Danych z nami od lipca 2017
Rafał Rafał Młodszy Programista z nami od lipca 2017
Paweł Paweł Junior UX Researcher z nami od lipca 2018
Kamil Kamil Młodszy Programista z nami od lipca 2018

Aplikuj już dziś

Prześlij nam swoje CV. Pamiętaj, by umieścić w nim informacje, dzięki którym poznamy Twoje talenty i umiejętności.

Pracuj z najlepszymi!

Daj się nam poznać. Nasze zespoły czekają na Twoje umiejętności, energię i zaangażowanie.

Napisz do nas praca@cinkciarz.pl
Aleksandra Niewiadowska
Piotr Sys
Ilona Wusek-Kwiecień
Dominika Pachocka
Tomasz Śmidoda
Będziesz ramię w ramię z innymi pracować nad dostarczeniem działającego poprawnie kodu. Poznasz organizację pracy, zwinne metodyki i sposoby wytwarzania oprogramowania. Przekonasz się też, jak ważne są zdolności pracy zespołowej i inne umiejętności miękkie. Używając najnowszych wersji języków, technologii i narzędzi stworzysz produkty back-endowe i front-endowe. Oczywiście, zanim trafisz do swojego zespołu, uwzględnimy Twoje umiejętności i zainteresowania.
Podstawowa kompetencja to umiejętność programowania w jednym z wykorzystywanych u nas języków programowania (np. Java, PHP, C#, Kotlin, JavaScript). Mile widziana będzie znajomość poszczególnych frameworków oraz narzędzi developerskich. Jeśli potrafisz tworzyć przystępne wizualnie witryny i serwisy, będzie to Twoim dodatkowym atutem. Cenimy dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programistycznych, takich jak np. wykorzystywanie wzorców projektowych, testowanie kodu czy przestrzeganie zasad wpływających na bezpieczeństwo aplikacji.
#programowanie, #front-end/back-end, #scrum
Będziesz szukać błędów i nieprawidłowych zachowań naszych aplikacji i serwisów. Wyłapiesz ostatnie rzeczy do poprawy i nie pozwolisz na udostępnienie klientom czegoś, co mogłoby działać lepiej. Dodatkowo będziesz cennym źródłem wiedzy dla programistów, ciągle podnosząc jakość ich pracy. Przeprowadzisz audyty, wyciągniesz wnioski i będziesz mieć wpływ na standardy w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji.
Twoim atutem będą zdolności analityczne, szerokie zainteresowania i skłonność do „szukania dziury w całym". Dodatkowo przyda się znajomość podstaw programowania, rodzajów testów i narzędzi wspierających testowanie oprogramowania i zgłaszania błędów.
#testy, #GIT, #spostrzegawczość
Zaprosimy Cię do pracy nad rozwojem aplikacji dedykowanych na platformy mobilne (Android, iOS), samochodowe (np. Android Auto), jak i te całkiem stacjonarne (Android TV). Poznasz w praktyce zasady projektowania aplikacji oraz ich rozwijania o kolejne funkcjonalności. Przekonasz się, jak ważna w zespole programistycznym jest współpraca i inne umiejętności miękkie. Efekty Twojej pracy będą mogły zobaczyć wszystkie osoby korzystające na co dzień z naszych rozwiązań.
Podobnie jak w innych zespołach, także tu podstawową kompetencją jest umiejętność programowania w jednym z wykorzystywanych przez nas języków (najchętniej Swift, Kotlin, Dart, choć bazą mogą być także inne języki). Szczególnie w teamach mobilnych ceniona jest przez nas chęć nauki czasem nieznanych szerzej technologii. Talent do projektowania interfejsów i efektów wizualnych będzie Twoim dodatkowym atutem! Cenimy też końcową jakość aplikacji (wydajność, bezpieczeństwo, łatwość używania).
#programowanie, #mobile, #nowetechnologie
Będziesz projektować produkty cyfrowe w taki sposób, aby były jak najbardziej użyteczne i przyjazne dla naszych klientów. Możesz zajmować się projektowaniem interfejsów, interakcji oraz układaniem architektury informacji. Kolejnym obszarem, w którym możesz się sprawdzić, są researche nowych trendów i najlepszych rynkowych praktyk dla produktów i usług. Zajmiesz się też testami oraz badaniami użytkowników. To w końcu oni wydają werdykt o tym, czy produkt jest dobry i używalny.
Aby rozpocząć karierę w UX, przydatne będzie całe spektrum zainteresowań - od projektowania, designu, grafiki użytkowej po analizy społeczne i psychologiczne. Szukamy osób zainteresowanych światem nowoczesnych usług opartych na technologii, urządzeniami (także mobilnymi), używalnością, dostępnością i psychologicznymi aspektami zachowań klientów.
#projektowanie, #usability, #badania
Będziesz częścią zespołu realizującego akcje promocyjne. Rozwiniesz swoje zainteresowania związane z marketingiem digitalowym. Zajmiesz się tworzeniem kampanii online oraz realizacją zadań z zakresu SEO. Możesz także pomóc w kreowaniu idei kampanii, storyboardów czy też pisaniu postów i tworzeniu koncepcji grafik np. na użytek social media.
Marketing to dział, który z jednej strony poszukuje konkretnych umiejętności, a z drugiej ceni interdyscyplinarność i szerokie horyzonty. Na pewno warto być na bieżąco z aktualnymi trendami, wydarzeniami i tym, co dzieje się w świecie reklamy. Cenimy twórczość, znajomość najnowszych trendów (np. marketing internetowy), zdolności analityczne i doświadczenie w obsłudze narzędzi (np. Google Analytics). Zawsze ważne są umiejętności komunikacyjne.
#kreatywność, #komunikacja, #digital
Ten interesujący dział tworzą dwa zazębiające się zespoły. Pierwszy wydobywa, archiwizuje i dba o bezpieczne przetwarzanie danych. Drugi analizuje je i weryfikuje stawiane hipotezy. Dział zajmuje się odkrywaniem prawidłowości w ciągu znaków i liczb oraz budowaniem algorytmów uczenia maszynowego, a wyciągnięte wnioski są podstawą podejmowania decyzji biznesowych firmy.
Dla inżyniera danych zdecydowanie przydatne będą umiejętności programowania w językach takich jak Java Python i Scala, znajomość systemu Linux (bash), języka SQL, a także innych technologii i narzędzi związanych z Big Data. Od analityków oczekujemy znajomości statystyki, obsługi programów do analizy i wizualizacji danych, a także znajomości środowiska R oraz Python (Pandas, scikit-learn, Jupyter). Ważne są też umiejętność łączenia faktów i zdolności analityczne. Tak jak na każdym stanowisku technicznym, niezbędna jest umiejętność rozumienia dokumentacji technicznej — a ta bardzo często napisana jest w języku angielskim.
#programowanie, #analizadanych, #wizualizacjadanych
Będziesz poszukiwać nowości w obszarach produktów i technologii — szczególnie jeśli chodzi o rynek finansowy. Informacje, które pozyskasz oraz Twoje własne pomysły będą miały wpływ na dalszy rozwój produktów mobilnych i webowych. Będziesz rekomendować działania i rozwiązania dla zespołów developerskich, graficznych i UX.
Najlepsze będą tu osoby, które są mocno zainteresowane nowinkami technologicznymi i produktowymi ze świata finansów. Takie, dla których ciągłe czytanie, zdobywanie informacji oraz prezentowanie ich przed osobami decyzyjnymi nie jest żadnym problemem. Na pewno musisz znać źródła informacji o branży, mieć zajawkę „techową" i bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim.
#innowacje, #produkty, #angielski
Będziesz zajmować się wsparciem działań Działu Sprzedaży. Twoje obowiązki na początku będą obejmować obserwowanie i analizę trendów na rynku usług finansowych i płatniczych, a także monitorowanie działań innych graczy. Na tej podstawie będziesz tworzyć raporty, które pomogą w planowaniu nowych działań firmy. Z klientami spotkasz się podczas eventów sprzedażowych i targów, a w dalszej perspektywie damy Ci szansę sprawdzenia się w bezpośrednim kontakcie z klientem biznesowym.
Świetnie, jeśli interesujesz się ekonomią, rynkiem usług finansowych i posiadasz zdolności analityczne. Umiejętności komunikacyjne przydadzą Ci się w bezpośrednim kontakcie z klientami (również w języku angielskim). Najbardziej jednak poszukujemy osób, które mają naturalną umiejętność nawiązywania i budowania relacji.
#sprzedaż, #obsługaklienta, #analizyrynku
Będziesz tworzyć pozytywny wizerunek firmy i mieć wpływ na satysfakcję naszych klientów. Korzystając z telefonu, e-maila i chatu pomożesz użytkownikom portalu. Odpowiesz na ich pytania oraz opowiesz o naszych usługach. Poinformujesz ich o nowych funkcjonalnościach i przeprowadzisz przez procesy związane z rejestracją. Nie martw się, jeśli nie lubisz sprzedawać — nasz dział Customer Care ma charakter obsługowy. Jeśli chcesz aktywnie pozyskiwać klientów, lepszym wyborem będzie Dział Sprzedaży.
W tym dziale na pewno przyda się znajomość co najmniej jednego języka obcego — preferujemy język angielski. Doceniamy komunikatywność i zdolności wczucia się w sytuację klienta. Nieodzowna będzie umiejętność pisania poprawnych językowo wiadomości. Praca w tym dziale odbywa się w systemie zmianowym. Dla Ciebie to szansa na łatwiejsze połączenie nauki z obowiązkami zawodowymi.
#językiobce, #LiveChat, #rozwiązywanieproblemów